Permanentinis makiažas by Kamilė Val

L. Giros g. 15, Kelmė

Kas yra lūpų permanentinis makiažas?

AUKSČIAUSIA
MASTER CLASS
KVALIFIKACIJA

Lūpų permanentinis makiažas leidžia koreguoti lūpų formą, suteikti norimą atspalvį, pasirinkus specialią techniką vizualiai padidinti jų apimtį. Siekiant išgauti ryškesnę spalvą, siūloma pasirinkti pilną lūpų tušavimą. Mėgaukitės atskleistu natūraliu grožiu ir dailesniais veido bruožais.

Kam skirtas lūpų permanentinis makiažas?

Lūpų permanentinis makiažas vis labiau populiarėja. Šios procedūros pagalba galima koreguoti lūpų formą, suteikti norimą atspalvį. Lūpų ilgalaikis makiažas neskirtas lūpų didinimui, pasirenkant specialią techniką galima tik vizualiai padidinti lupų apimtį. Procedūra atliekama keliais būdais – priklausomai nuo norimo gauti efekto ir galutinio rezultato. Toms moterims, kurių lūpų spalva gana ryški, tačiau lūpų kontūras išblyškęs ir neryškus rekomenduojama padailinti ir paryškinti tik patį lūpų kontūrą. Jei norima didesnio efekto ir daugiau ryškumo galima lūpas papildomai šešėliuoti. Įvedama daugiau spalvos, lūpos atrodo išraiškingiau. Na, o jei norite ypatingai ryškių lūpų rekomenduojamas pilnas lūpų tušavimas. Galite nustebinti sau artimą žmogų procedūros dovanų kuponu.

lupu_micropigmentacija_pries_proceduroslupu_micropigmentacija_po_proceduros

Kokios yra lūpų permanentinio makiažo technikos?

Prieš pasirenkant techniką su kliente aptariamas norimas rezultatas, atsižvelgiant į klientės lūpų formą, būklę, veido linijas ir kitas savybes parenkama geriausiai jai tinkanti permanentinio makiažo technika. Pigmentas odoje, priklausomai nuo jos tipo, išsilaiko 1–3 metus. Permanentinio makiažo patvarumą lemia tokie išoriniai veiksniai, kaip saulės spinduliai, masažai, šveitikliai,odos maitinimas, pirtis, soliariumas, infraraudonieji spinduliai (pirtys, lempos) ir pan., t. y. procedūros, kurios stimuliuoja kraujotaką, spartinančią odos regeneraciją ir pigmento išvedimą iš organizmo.

Ką verta žinoti prieš lūpų permanentinio makiažo procedūrą ir po jos?

Svarbu: viena korekcija yra būtina, net jei viskas atrodo idealiai. Ši korekcija skirta tam, kad papildomai įvesti pigmento. Korekcijos yra atliekamos per trijų mėnesių laikotarpį, bet ne anksčiau kaip po keturių savaičių. Procedūrų kainas galite rasti <<ČIA>>.

Prieš procedūrą

Negerti kavos bent porą valandų prieš antakių permanentinio makiažo procedūrą, taip pat energetinių gėrimų.

Parą prieš antakių permanentinio makiažo procedūrą nevartoti alkoholio.

Keletą dienų nenaudoti rūgštinių veido priežiūros priemonių, neatlikti veido valymo procedūrų.

5-7 dienas nesimėgauti saulės voniomis ir nesilankyti soliariume.

Drėkinti lūpas vazelinu ~5 dienas iki procedūros.

Jei nors kartą gyvenime turėjote lūpų pūslelinę, prevencijai prieš herpes virusą patartina naudoti „ACIC“ arba „ACICLOVIR“

Procedūra atliekama nuo 18 metų arba su tėvų sutikimu.

Po procedūros

Nedrėkinti zonos, kurioje buvo atlikta procedūra.

Nesideginti saulėje ar soliariume 10 dienų.

Vėliau saugoti nuo UV spindulių naudojant kremą su SPF.

Neliesti zonos, kurioje atlikta procedūra, leisti saugiai sugyti.

Po 3-4 dienų zoną, kurioje atlikta procedūra, galima kartą paroje patepti AD tepalu.

Griežtai laikytis meistrės nurodymų, rezultatą lemia tikslinga priežiūra.