Permanentinis makiažas by Kamilė Val

L. Giros g. 15, Kelmė

Small Tattoo kas tai?

AUKSČIAUSIA
MASTER CLASS
KVALIFIKACIJA

Tai puikus būdas minimalistinio simbolio/ženklo ar užrašo dėka įamžinti svarbiausias gyvenimo idėjas.

Small Tattoo - Mažosios tatuiruotės

Mažosios tatuiruotės šiuo metu itin populiarios, minimalistinio stiliaus gerbėjai jomis puošia įvairiausias kūno vietas. Mūsų vertybės, idėjos, mintys ar troškimai gali būti išreikšti per mažą simbolį ar užrašą, kurį galime įamžinti ant bet kurios kūno vietos. Subtilios, mažos, gražios ir elegantiškos tatuiruotės yra savaiminė meno forma. Atminkite, kad tatuiruotė išlieka daugelį metų, svarbiausia, kad Jūsų žingsnis būtų apgalvotas, nespontaniškas. 

Ką verta žinoti?

Koks jausmas kai daroma tatuiruotė?

Atliekant tatuiravimo procedūrą naudojama nedidelė adata, su kuria brėžiama į odą, kad po oda patektų dažai. Savaime suprantama, kad toks procesas iššaukia nedidelį skausmą. Tačiau taip bus tik pirmus kelis brūkštelėjimus. Paskui organizmas apsipranta ir viskas atslūgsta. Žinoma, jei tatuiruotė daroma vietoje, kur yra kaulas, ji bus skausmingesnė. Taip pat labiau skauda, kur oda plonesnė. Vis dėlto mažai žmonių, kurie neiškenčia. Tatuiruotė dažniausiai daroma pusiau gulimoje arba visiškai gulimoje padėtyje, kad jaustumėtės kuo komfortiškiau. Tačiau jokiais būdais prieš procedūrą negerkite vaistų nuo skausmo. Vaistai suskystina kraują, o tai tikrai nepalengvins procedūros. 

Kokia tatuiruotės priežiūra?

Pirmas dvi savaites tatuiruotę reikia saugoti nuo vandens, nepatartina lankytis pirtyje, vieta jautri temperatūrų kaitai. Labai svarbu tinkamai prižiūrėti tatuiruotę. Ją reikia laikyti sausą ir švarią. Du kartus per dieną nuplauti švelniu prausikliu, nusausinti, leisti apdžiūti. Tam, kad oda neišsausėtų ir netrūkinėtų, nesiluptų, naudokite specialų kremą, kuris padeda apsaugoti odą nuo infekcijų, skatina gijimą, drėkina odą. Odai negalima leisti išsausėti, kadangi lupantis odai gali nusilupti ir dalis dažų.

Kiek laiko gyja tatuiruotė?

Dažniausiai užtenka vos dviejų savaičių ir tatuiruotė puikiai sugyja. Žinoma, jei tinkamai ją prižiūrėjote ir tepėte kremu. Po poros savaičių būtinai apžiūrėkite, ar tatuiruotė visur atrodo gerai, niekur netrūksta dažų. Esant reikalui, kreipkitės į meistrą. Taip pat svarbu priminti, kad gyjant gali susidaryti šašiukai. Jų jokiais būdais nelupinėkite! Pašalinsite dažus. Tos vietos gali likti baltos. Geriausia be reikalo tatuiruotės neliesti ir nečiupinėti, nekasyti.  

Prieš procedūrą

Negerti kavos bent porą valandų prieš antakių permanentinio makiažo procedūrą, taip pat energetinių gėrimų.

Parą prieš antakių permanentinio makiažo procedūrą nevartoti alkoholio.

5-7 dienas nesimėgauti saulės voniomis ir nesilankyti soliariume.

Procedūra atliekama nuo 18 metų arba su tėvų sutikimu.

Po procedūros

Nedrėkinti zonos, kurioje buvo atlikta procedūra.

Nesideginti saulėje ar soliariume 10 dienų.

Vėliau saugoti nuo UV spindulių naudojant kremą su SPF.

Neliesti zonos, kurioje atlikta procedūra, leisti saugiai sugyti.

Po 3-4 dienų zoną, kurioje atlikta procedūra, galima kartą paroje patepti AD tepalu.

Griežtai laikytis meistrės nurodymų, rezultatą lemia tikslinga priežiūra.